Part #SS-1175-SP1
MIDLAND INDUSTRIES SS-1175-SP1 Stainless Steel Hose Ferrule, 1.175-in I.D., 0.844-in Length
Brand : MIDLAND INDUSTRIES
Hole : 0.875 in
I.D. : 1.175 in
Length : 0.844 in
Material : 304 Stainless Steel
Metal Thickness : 0.02 in